Ürün Hikayesi
Model: Creative K-2
Uygulama Tarihi: Aralık 2014
Montaj Yeri: Ümraniye / İstanbul
Montaj Ekibi: İlkay @ İhsan
Sistem: İki sabit iki hareketli sürgülü sistem
Ölçü En: 95 cm x 90 cm
Ölçü Yükseklik: 200 cm

Banyo tasarımınızda teknesiz duşakabin kullanmayı düşünüyorsanız, alt yapıyı da bu tip bir uygulama yapılacak şekilde hazırlamanız gerekecektir. Bu tip banyolarda duş teknesi kullanılmadığından seramik altı izolasyonu önem arz eder. Seramik üzeri duş alanı uygulamalarında duş havuzuna yerleştirilecek pis su gideri için oluşturulmuş süzgeçler uzun ve geniş olarak kullanılmalı ki, su tahliyesini kolaylaştırsın. Sıfır zemin banyolarda kullanılacak olan teknesiz duşakabin uygulamaları öncesinde duş kabininizin modelini de önceden belirlemelisiniz. Bu sayede sonradan oluşabilecek uyum sorunlarının önüne geçebilesiniz.
Banyo tasarımınızda dikkat etmeniz gerekecek olan bir husus da banyo alanınızın metrajıyla bu alanda konumlandıracağınız diğer materyallerin yeri ve konumu. Çok büyük bir banyonuz olabilir, lakin yerli yerinde konumlandırmadığınız diğer banyo elementleri siz daha sonra eyvahlara götürmesin.
Mevcut banyoda paslanmaz çelil konstrüksiyon bağlantı elemanlarıyla parlak nikel kaplama aparatlardan, 8 mm temperli şeffaf camlı 2 sabit 2 hareketli sürgülü sistem köşeden açılır Creative k-2 serisi duşakabin modülü çalışıldı.