• camlica_dusakabin_sirketi

  >Şirkete Genel Bakış:

  2008 Temmuz'undan bu yana kişiye özel duş kabini tasarımı & ölçüye özel cam duş kabinleri üretimiyle konsept banyo mimarisinin çözüm ortağı olan ÇAMLICA™ Creative® Markasıyla İstanbul Ataşehir'deki atölyesinde butik işler çalışan küçük bir aile şirketidir. Büyük bazlı projelerde bulunmayan firmamız, tamamen kişiye özgü üretim, ölçülendirme, keşif ve montaj uygulaması için gerekli ekip ve ekipmanları, bünyesinde barındırır. ÇAMLICA™.

  CREATİVE ® her zaman yenilikçi, her zaman öncü..

  Zekâ, düşünce ve hayal gücü.

 • çamlıca duşakabin vizyon

  Duşakabin tasarım üretim ve uygulama hizmetleri

  Bir fabrika değiliz, Projenizi gönderin, Teklif alın. Özel projelerin tasarım, üretim ve uygulama safhasındaki stratejik konularda koltuğunuza yaslanın.. Bayilik sistemimiz olmadığından direkt ilk elden ve sorunsuz bir şekilde çözüme ulaşın.
  Bizimle çalışanlar kimler mi?
  Mimari Ofisler, Dekorasyon Firmaları ve Siz..

 • çamlıca duşakabin vizyon

  “Zirveye çıkmak zordur ama zirvede kalabilmek daha zordur”

  Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.

 • >Gelecek de Bir gün gelecek.

  Teknolojik faaliyetlerden olabildiğince faydalanarak, satış temsilcisinden tutun da usta çırak ilişkisi çerçevesinde üretim ve montaj ekibi dahil son kullanıcı yönünde istek talep ve şikayetlerin analiz edilerek gelecekteki kullanıcı gereksinimlerini öngören yenilikçi modeller tasarlamak var olanların da geliştirilerek, rekabet avantajı yakalama hususunda veri analizleri yapılır.

 • “Araştırma - Geliştirme”

  Temel araştırma uygulama ve geliştirme prensiplerine dayalı deneysel prototiplerin biraraya gelmesine ilişkin gerek kullanıcı talep ve şikayetleri ve gerekse montörlerimiz tarafından sunulan yenilikler mimari yönüyle değerlendirilip görsel tarzda ürünün çalışma sistem ve prensiplerine uygun hale getirilerek atölyemizde test edilip hayata geçirilir..

 • “Bizimle çalışmaya ne dersiniz,,

  Aile kutsallığı çerçevesinde iş ahlakına uyumlu şirket kültürümüzü benimseyip kendine prensip edinebilecek portföyünde tecrübeli ve yetenekli birisi olarak görüyorsanız Cv. nizi bırakın. Belki de aradığımız çalışma arkadaşı sizsiniz..!