Banyo Projeleri Konut

Bireysel konutlar için Banyo Projeleri referans uygulama tasarım ve üretim konsepti.

Projeli Banyolarda Duşakabin

Planlanmış ve projelendirilmiş banyolarda cam duşakabin tasarımları ön plana çıkmaktadır.. Bu uygulamalarda ne yazık ki bazan herşey istediğiniz gibi gitmez. Çözüm odaklı üretim ve uygulama detaylı çalışan firmamızla gerek sürgülü gerekse içe ya da dışarı açılan duş kapılarıyla çalışın her zaman bir çözüm yolunuz vardır.

Bireysel Duş Planları

Projenizde kullanılacak olan duş teknesi ölçüsünü bulamadınız mı.? Kişiye ölçüye ve projeye uygun duş teknesi tasarım ve uygulama hizmetleri veren firmamız, yerine özel ölçeklerde (lüzum halinde şablon çıkararak) üretim ve uygulama yapmaktadır. Duş teknesi özel ölçekli uygulamalarda corian malzeme kullanılmaktadır..!

Duşakabin Özel Çözümleri

Gerek duş kapısı gerekse sürgülü sistem modüller için istenilen ölçü ve ebatlarda yerine özel duşakabin tasarım ve uygulama hizmetleriyle bir adım daha öndesiniz. Firmamız butik işler çalışan bir atölye olduğundan özel siparişle çalışmaktayız. Bu sebeptendir ki stok bulundurmuyoruz. Özel siparişlerinizle ilgili üretim ve montaj günü hususunu müşteri temsilcinizle bizzat görüşünüz.

Duş Teknesi Montaj ve Uygulama Detayları

Corian duş teknesi uygulamaları teknik açıdan ölçüye göre hazırlandığından standart duş tekneleri gibi duvar açıları yüzünden oluşabilecek boşluklar oluşmaz. Diğer duş tekne modelleri gibi çok fazla silikon kullanılmaz. İstenilen genişlik ve yüksekliklerde çalışılabilinir. Bu uygulamada en çok tercih edilen modül alçak olmasıdır ki. Flat duş teknelerine eşdeğerdir.